дивись.info

Кабмін має намір створити Транзитну раду для розвитку перевезень

Кабінет міністрів України має намір створити спеціальну Транзитну раду під керівництвом першого віце-прем`єр-міністра Степана Кубіва для розвитку транзитного потенціалу країни та сприяння роботі перевізників, передає Уніан.
«Ми повинні забезпечити злагоджену роботу державного механізму, гарантувати режим максимального сприяння і легкості ведення бізнесу для транзиту територією України, експорту української продукції до всіх країн світу, створити умови для розвитку української інфраструктури і повномасштабного повернення України на транзитні шляхи світу», – написав міністр.

За його словами, перші напрацювання і пропозиції до Транзитної ради можна буде подати вже до осені. До складу ради, як очікується, увійдуть представники Мінінфраструктури, МВС, МЗС, Мін`юсту, Мінфіну, Державної фіскальної служби та інших зацікавлених відомств.

Раніше прем`єр-міністр Володимир Гройсман анонсував створення у вересні спеціального урядового Офісу з просування інвестицій, роботу якого курируватиме заступник міністра фінансів України Оксана Маркарова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.