дивись.info

Львівська облрада за допомогою Польщі залучатиме кошти для розвитку туризму у Карпатах

Львівська облрада за допомогою Польщі залучатиме кошти для розвитку туризму у Карпатах
Олександр Ганущин на зустрічі у Трускавці

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин сподівається, що у рамках спільної роботи із Польщею над розвитком туризму у Карпатах, західним регіонам України вдасться залучити значні ресурсні надходження для створення гідної інфраструктури для рекреації.

Про це він розповів на польсько-українській робочій зустрічі щодо розвитку туризму у Карпатському єврорегіоні, що триває у Трускавці, повідомляє кореспондент «Дивись.Info».

Він пояснив, що останнім часом в Україні для розвитку туризму у Карпатах було чимало зроблено на законодавчому рівні. Але тепер постає нагальна проблема в інвестуванні.

Ми розуміємо, що нашого ресурсного потенціалу недостатньо. Навіть за найбільшими програмами транскордонної співпраці, які проектують на 2018 рік. Ми сподіваємося на розуміння нашого Міністерства економіки. І ми хочемо, аби у межах України творився однаковий туристичний простір у плані можливостей отримання ресурсу разом із Республікою Польща.
Олександр Ганущин

Він також додав, що на сьогодні Львівщина є першим регіоном в Україні за рівнем залучення міжнародної фінансово-технічної підтримки.

Цю ідею підтримав і заступник міністра спорту і туризму Республіки Польща Давід Лясек.

Без сумніву найбільшим єдиним спільним пріоритетом на сьогоднішній день повинна стати Карпатська марка. Ми знаємо, що у Польщі та України є великі інвестиційні потреби. Але треба використати це багатство, яке мають Карпати. Це завдання треба вирішити протягом найближчих десяти років, адже набагато дорожче продаються продукти, які мають бренд або марку.
Давід Лясек

Фоторепортаж із зустрічі:

Нагадаємо, учора з вуст Давіда Лясека пролунала пропозиція від польського уряду для України щодо створення спільного туристичного карпатського бренду і долучення до Дому європейських туристичних марок. Такі рішення є результатом перемовин польських та українських посадовців, що від учора тривають у Трускавці.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.