дивись.info

Прокоф’єва завтра на Майдані не буде

Під час завтрашнього концентру на Майдані до Дня Незалежності не звучатиме марш-заповіт з опери Прокоф’єва «Семен Котко». Про це опвідомили на своїй сторінці у Фейсбук брати Капранови.

«Доповідаємо: потелефонував Євген Нищук. Він втрутився у ситуацію із завтрашнім концертом на Майдані. І хоч організатором є Адміністрація Президента України, а не Міністерство культури України, він на мистецькому рівні вплинув на режисера та організаторів, і ті пообіцяли зняти з програми «Семена Котка» Прокоф’єва та замінити Мусоргського з Чайковським.

Спеціально для тролів: Чайковський – чудовий композитор, але його грають 364 дні на рік у всіх філармоніях. Святкувати 25 років Незалежності можна з українською музикою.

Євген попрохав стежити за ситуацією. І ми відповідно прохаємо вас.

Приблизно за це ми й стояли на Майдані, хіба ні?» – написали Капранови.

Нагадаємо, що сьогодні розгорівся скандал, коли стало відомо, що на Майдані у День Незалежності будуть виконувати марш-заповіт з опери Прокоф’єва «Семен Котко», яка розповідає про героїчну боротьбу червоних партизанів проти петлюрівців та гетьманців. Написана за повістю Катаєва «Я син трудового народу».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.