дивись.info

У суботу на Сихові відбудеться сімейне свято ЕКОЛЕНДу

27 серпня, об 11:00 для дітей і їх батьків відбудеться «День відкритих дверей» у новому дитячому садку «Еколенд» (вул.Скрипника, 11). Охочі зможуть не лише побачити новий дитячий садок, а й взяти участь у різноманітних майстер-класах і тренінгах.

Про це інформує прес-цетр ЛМР.

«Напередодні відкриття ми хочемо провести своєрідну ознайомчу зустріч, під час якої представимо інноваційні можливості садка. Частина з цього реалізована вже нами в садках ЕКОЛЕНД у Шевченківському та Галицькому районах міста. Тепер маємо можливість це робити безпосередньо на Сихові в новому сучасному приміщенні добудованої школи-садка, – розповідає засновник ЕКОЛЕНДУ Маріанна Артемович. – Це буде цікаво і дітям, і батькам, адже основа дитячого виховання та розвитку – це не тільки час, який діти проводять у закладах, але й сімейна гармонія».

У програмі сімейного свята Еколенд на Сихові: для дітей віком від 3 до 7 років і їх батьків – 15 тематичних майстер-класів, handmade-майстерні мама+тато+я, танці і спів під гітару, флеш-моби, школа маленьких леді та джентльменів. Також – арт-терапія і тренінги для батьків.

Нагадаємо, дитячий садок та початкова школа «Еколенд» у Львові працює уже 5-ий рік. Відкрито два центри розвитку дітей у Шевченківському (Плугова, 12) і Галицькому (Бойківська, 5) районах міста. Цьогоріч починає працювати великий центр ЕКОЛЕНД на Сихові (Скрипника, 11).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.