дивись.info

Парубій їде до Франціії

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій 13-17 вересня перебуватиме з візитом у Французькій Республіці з метою участі в Європейській конференції голів парламентів у м. Страсбург.

Про це інформує УНІАН, з посиланням на прес-службу Апарату Верховної Ради України.

Програмою візиту передбачені зустрічі з керівниками парламентів країн Європи, з комісаром ЄС з питань розширення та політики сусідства Йоханнесом Ганом (Європейський Парламент), з головою делегації Європейського парламенту у Парламентському комітеті асоціації Україна-ЄС Андреєм Пленковичем, з президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцем, з президентом Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунтом, з генеральним секретарем Ради Європи Турбйорном Ягландом.

 
Також голова українського парламенту виступить із доповіддю у частині конференції на тему: «Криза у зв’язку з міграцією та біженцями в Європі – роль та обов’язки парламентів».
Крім того, передбачаються двосторонні зустрічі з головою комітету Європейського парламенту у закордонних справах Елмаром Броком, із заступником голови комітету Європейського парламенту Яцеком Саріушем-Вольські, з головою Стортингу (парламенту) Королівства Норвегія Олеміком Томмессеном, з комісаром з прав людини Ради Європи Нільсом Мужнієксом, з президентом німецького Бундестагу Норбертом Ламмертом.

 
Відбудеться зустріч глав п’яти парламентів, за результатами якої планується Спільна заява Пам’яті та Солідарності.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама