дивись.info

Редактор «Gazeta Polska» презентуватиме у Львові книжку

Відомий польський журналіст, головний редактор «Gazeta Polska» Томаш Сакевіч презентуватиме у Львівському університеті книгу «Заповіт І Речі Посполитої».

Про це інформує пре-центр Львівського національного університет імені Івана Франка.

Напередодні відкриття 23-го Форуму видавців у Львові, 14 вересня 2016 року, в ауд. 205 факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Січових Стрільців 19) о 15.30 відбудеться презентація книжки відомого польського журналіста, головного редактора «Ґазети Польської» Томаша Сакевіча під назвою «Заповіт І Речі Посполитої».

У гостро публіцистичному стилі автор показує масштаби впливу історичного минулого на сучасну політику світових наддержав – Сполучених Штатів Америки, Німеччини та Російської Федерації – у центрально-східноєвропейському регіоні; викладає своє бачення обставин смерті сл. п. Президента Польщі Леха Качинського та ролі Росії в його загибелі. Спираючись на власний неординарний аналіз подій, Томаш Сакєвіч наголошує на необхідності кооперації та взаємопідтримки поляків, українців і литовців задля зміцнення демократії й безпеки в Центрально-Східній Європі та недопущення її марґіналізації в глобальній політиці.

Зустріч з одним із провідних представників «правого сегменту» польських засобів масової інформації та можливість дискусії з ним, без сумніву, будуть цікавими для журналістів, істориків, студентів, представників громадських організацій.

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у презентації та обговорення книги «Заповіт І Речі Посполитої».

У рамках презентації також відбудеться зустріч Томаша Сакевіча та журналіста видання «Gazeta Polska Codziennie» Войцєха Мухи із представниками ЗМІ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама