дивись.info

Львівські веслувальники привезли додому 8 медалей з Москви

У п’ятницю, 16 вересня, під час засідання колегії Львівської облдержадміністрації нагородили спортсменів Львівщини з веслування на човнах «Дракон», які в складі збірної України на чемпіонаті світу завоювала 8 медалей різного ґатунку.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

Упродовж 8 – 11 вересня у м. Москва (Росія) проходив чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон», в якому взяли участь 18 країн, зокрема США, Канада, Франція, Італія, Німеччина, Таїланд, Філіпіни, Польща, Росія, Україна, Угорщина, Японія, Бельгія, Англія, Нідерланди та інші.

Рекордсменом у медальному заліку став екіпаж човна Д-12 чоловіки, який на дистанціях 200, 500 та 2000 метрів став триразовим чемпіоном світу.

До складу цього екіпажу входило 9 представників Львівщини: Ростислав Білінський, Андрій Маслюк, Володимир Бородулько, Станіслав Львов, Павло Качмар, Віталій Вергелес, Роман Бундз, Оксана Пилипів, Андрій Корець.

Ще одну золоту нагороду виборов змішаний екіпаж човна Д-22 на дистанції 2000 метрів, у складі якого також були представники Львівщини Віталій Вергелес та Володимир Бородулько.

Другим фінішував екіпаж Д-22 чоловіки на дистанції 2000 метрів, в якому було 9 представників Львівщини.

Ще одну срібну нагороду виборов юніорський екіпаж у човні Д-12.

Бронзові нагороди здобули жіночий екіпаж човна Д-12 на дистанції 200 метрів та юніори на дистанції 500 метрів у змішаному екіпажі човна Д-12.

У загальному заліку Україна посіла ІІІ місце.

Розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації оголошено подяку і нагороджено цінним подарунком заслуженого тренера України Романа Бундза, нагороджено годинником капітана команди, чемпіона Європи та світу 2016 року Андрія Маслюка.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама