дивись.info

Чолій любить популістично озвучувати якісь речі, не спитавшись і не розуміючи, – Чаплінський про будівництво на Шевченка

Головний архітектор Львова Юліан Чаплінський не бачить ніяких проблем з будівництвом на вулиці Шевченка, 60, про це він заявив у коментарі Дивись.info.

«Чолій любить популістично називати якісь речі в ефір, не спитавши і не розуміючи.  Люди починали об’єкт маючи архітектурно-планувальне завдання. Це те, що зараз називають містобудівними умовами і обмеженнями. 22 поверхи мала бути найвища башта. Тобто вони мали дозвіл старий, яким вони рухалися далі. В них була перевірка інспекції Архбудконтролю, яка ці всі моменти якраз і з’ясувала. Я не бачу тут ніяких проблем, ніяке це не є узаконення заднім числом. Вони будуть рухатися далі, по кварталах наступних. Ми вдячні, що вони понизили поверхи, зменшили щільність, і в принципі дали більше повітря для людей», – заявив Юліан Чаплінський

Нагадаємо, що виконавчий комітет Львівської міської ради сьогодні затвердив містобудівні умови та обмежень для будівництва трьох багатоповерхових житлових будинків на вул. Т. Шевченка, 60.

Напередодні депутат міської ради Тарас Чолій через соцмережі заявив, що даному випадку є підґрунтя для проведення розслідування правоохоронними органами, а також є чим зацікавитися НАБУ.

«Ці будинки вже практично збудовані, один з них вже навіть проданий і готовий до заселення. Однак, щось пішло не так і будинки в експлуатацію не вводяться, тому на допомогу забудовнику приходить талановитий львівський архітектор п. Юліан Чаплінський і пропонує таку собі «машину часу», тобто затвердження містобудівних умов та обмежень заднім числом», – написав депутат на на своїй сторінці у Facebook.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.