• USD: 37.30
  • EUR: 39.75

У Львові представлять виставку відреставрованих творів мистецтва

У п’ятницю, 7 жовтня, о 16:00 годині, у Львівському музеї історії релігії, що на площі Музейній, 1, відбудеться відкриття виставки «Реставрація творів мистецтва». Виставку презентує Львівська філія Національного науково-дослідного реставраційного центру України. Про це повідомили організатори заходу.

У виставковій залі музею будуть представлені відреставровані роботи з Музею-церкви Зішестя Святого Духа – філії Музею мистецтв Прикарпаття, що в місті Рогатині, Волинського краєзнавчого музею, Львівського історичного музею, Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького, Музею «Дрогобиччина» та Державного історико-культурного заповідника в місті Острозі.

Основу експозицій становлять пам’ятки іконопису, перлини декоративного мистецтва культового призначення, які мають велике культурне, історичне та художнє значення. Серед найцінніших експонатів – ікони XVII–XVIII століть «Христос-Пантократор», «Святий Миколай», «Апостоли Павло та Іоан» тощо. До огляду також виставлять царські ворота «Дерево Есея». Окрасою стануть картини невідомих художників XVIII–XIX століть, зокрема «Селянин з глечиком», «Мати Божа у стражданні», «Пієта», «Вінчання князя Миколи Радзивіла з Катериною Франтішкою Гонзак».

Триватиме виставка до 8 листопада.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Інші події

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: