дивись.info

Качинський пророкує Євросоюзу занепад

Голова ПіС (Право і справедливість) Ярослав Качинський в інтерв’ю для «La Repubblica» та кількох інших європейських видань сказав, що ЄС говорить із Польщею «дуже гострою мовою», передає wschodnik.pl.

Крім того, на його думку, ЄС найближчим часом буде або реформований, або занепаде.
«Хто нас атакує – не виграє. Польща залишиться Польщею», – додав він.

На питання про контрреволюцію, про яку Качинський заявив разом із прем’єром Угорщини Віктором Орбаном, лідер ПіС відповів, що це програма добре підготовлених змін. Як пріоритет він назвав «зміцнення національного капіталу, збільшення купівельної спроможності національної валюти, зменшення страху перед бідністю, особливо у багатодітних родинах».

Іншим пріоритетом, за його словами, є «зміцнення патріотизму».

«Толерантність обмежує свободу слова, релігії, дебати, рішення. Ми – свідки ліквідації демократії ворожими силами. Ми протистоїмо цьому як в Польщі, так і в Європі», – заявив Качинський, додавши, що власне про це йшлося, коли вони з Орбаном говорили про «контрреволюцію».

Лідер ПіС зазначив, що Європа повинна повернутися до концепції національної держави, як «єдиної інституції, що здатна гарантувати свободу слова, демократію та рівноправність культур».

Крім того, він підкреслив, що для нього прикрим сюрпризом стала «ввічливість із Анкарою та жорсткість із Варшавою».

Політик впевнений також, що Євросоюз або невдовзі буде реформовано, або він взагалі занепаде.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама