дивись.info

У Києві вступила в дію заборона продажу алкоголю вночі

Офіційна газета Київради «Хрещатик» опублікувала рішення про заборону реалізації алкогольних напоїв і пива в стаціонарних об’єктах торгівлі з 23:00 до 10:00.

Згідно з документом, суб’єктам господарювання, що мають ліцензію на продаж алкоголю, заборонено реалізовувати алкогольні, слабоалкогольна напої та пиво з 23:00 до 10:00. Це рішення не стосується ресторанів.

Також Київрада рекомендує поліції Києва посилити контроль за виконанням Кодексу про адмінпорушення, щоб не допускати розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв і пива на вулицях, у парках та скверах, у спортивних установах і громадському транспорті.

Суб’єктів господарювання, які порушуватимуть рішення Київради, рекомендують позбавляти ліцензії на продаж алкоголю.

Додамо, що Львівська облдержадміністрація рекомендує підприємцям відмовитися від продажу алкогольних напоїв із 22:00 по 10:00 години. Це передбачено проектом ухвали, який на початку червня подали до Львівської обласної ради.

Нагадаємо, що у Львові з 2010 року діє рішення «Про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного)» в нічний час – з 22:00 до 10:00.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.