дивись.info

Незаконна вирубка лісів зросла на 15%

Незаконна вирубка українських лісів за 9 місяців 2016 року порівняно з аналогічним періодом минулого року зросла на 15% – до понад 20 тис. кубометрів.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук Христина Юшкевич, тимчасовий виконувач обов’язків керівника Державного агентства лісових ресурсів України.

«Завдяки збільшенню та посиленню рейдів лісової охорони почали активно виявляти незаконні вирубки. За 9 місяців 2016 їх обсяг становив трохи більше як 20 тис. кубометрів», – написала вона.

При цьому Юшкевич зазначила поступове скорочення темпів незаконної вирубки українських лісів. Вона нагадала, що за підсумками першого півріччя 2016 року зростання незаконної вирубки українських лісів порівняно з аналогічним періодом 2015 року становило цілих 36%.

«Якщо при порівнянні перших півріч 2015 і 2016 років збільшення становило 36%, то порівняно з даними за 9 місяців цього року збільшення становило 15%. Тобто в динаміці йде скорочення кількості незаконних вирубок по країні», – пояснила Юшкевич.
Вона додала, що цьому сприяє спільна боротьбі всіх відомств та громадськості. За даними Юшкевич, станом на сьогодні до правоохоронних органів передано близько 1,4 тис. справ щодо незаконної вирубки, до відповідальності притягнуто понад 400 працівників лісової галузі, з них 56 – звільнено. Кримінальні справи порушено стосовно 50 осіб.

Більше про проблему лісоциду читайте у блозі Тараса Матвіїва.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама