дивись.info

В ЛОДА оголосили конкурс на головного лікаря області

У Львівській облдержадміністрації оголосили конкурс на посаду директора департаменту охорони здоров’я.

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Серед вимог до кандидатів – вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, досвід роботи на посадах державної служби категорій “Б” чи “В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій не менше двох років.

Документи від претендентів на вакансію прийматимуться до 18:00 год 8 листопада 2016 року. Для участі у конкурсі слід подати:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби (за формою згідно з додатком 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби), до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмову заяву, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно особи відповідно до зазначеного Закону або копія довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) заповнену Особову картка державного службовця;

6) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік.

Конкурс відбудеться 11 листопада 2016 року о 10:00 год у Львівській ОДА, за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 257.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.