дивись.info

Про що сьогодні домовлялися народні обранці у ВР (фото)

Про що сьогодні домовлялися народні обранці у ВР (фото)

Сьогодні відбулося засідання ВР, на якій народні обранці прийняли висновки та пропозиції до проекту закону про державний бюджет на 2017-ий рік. Безліч поправок народних депутатів не були погоджені на засіданні, проте Кабмін має підготувати документ до другого читання з урахуванням деяких висновків нардепів. Продовження розгляду проекту бюджету слід очікувати у двотижневий термін, передає кореспондент ІА Дивись.info

Нагадаємо, що Верховна Рада розглядала наступні питання:
– про вшанування 200-ліття трьох українських вишів. Законопроект стосовно святкування ювілею Львівської політехніки ініціювала Оксана Юринець. Його із задоволенням та легкою можливістю для піару підтримали представники усіх фракцій. А Олег Ляшко «під шумок» да допомогою поправки до законопроекту виключив із списку на приватизацію два об’єкти, що належать Харківському національному аграрному університету імені В.В. Докучаєва, який теж вітали із ювілеєм.
– про списання боргів авіаційному держхолдингу «АНТОНОВ». Самопоміч наполягала також на придбанні літаків для санавіації в цього підприємства, проте Верховна Рада на пропозицію депутатів не відгукнулась.
– про вшанування 70-ої річниці ліквідації Вірмено-католицької церкви в Західній Україні.

Питання хоч і викликало деякі суперечки з приводу сьогоднішньої позиції Вірменії щодо анексії Криму, проте дістало достатню підтримку депутатів.
Також Верховна Рада розглянула питання про заборгованість теплопостачальників та про Декларацію Пам’яті і Солідарності із Польщею та Литвою.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.