дивись.info

Балет «Життя» відсвяткує своє 30-річчя прем’єрою нового проекту ETNOЕВОЛЮЦіЯ

Балет «Життя» відсвяткує своє 30-річчя прем’єрою нового проекту ETNOЕВОЛЮЦіЯ

1 грудня у Львівській опері балет Ірини Мазур «Життя» презентує нову програму ETNOЕВОЛЮЦіЯ.

Цей вечір стане не просто ілюстрацією історії еволюції етнотанцю найвідомішого і найсамобутнішого танцювального колективу України впродовж тридцяти років його сценічної діяльності. Це буде унікальне переродження на очах у публіки в театр танцю «Життя»! Зірковими гостями прем’єри нового проекту ETNOЕВОЛЮЦіЯ 1-го грудня на сцені Львівської опери стануть Руслана, Ірина Доля, Назар Савко та інші.

Балет Ірини Мазур «Життя» давно вийшов за рамки суто концертного формату. Незмінний почерк цього колективу – нестандартні рішення, експериментальна хореографія, поєднання різних сценічних жанрів: слова, перформансу, відеопроекції… «Ні» – стандартам та умовностям. «Так» – чуттєвому сприйняттю та зануренню у творення магії на сцені у режимі «тут і зараз».

ETNOЕВОЛЮЦіЯ – це українська етніка й автентичні ритми, що органічно синтезуються із сучасними танцювальними стилями. Це національна ритмопластика, перекладена на мову сучасності. Це відшліфована виконавська техніка, яка дозволяє створити артистично переконливий образ краси українських жінок й мужності, сили і харизми українських чоловіків. Це нагода відчути масштаб потенціалу культури наших предків і доторкнутися до джерел сили українців!

ETNOЕВОЛЮЦіЯ – це яскравий мікс українських образів та символів, розказаних метафорично і креативно, містично і загадково, енергетично і атмосферно, експериментально і стильно… Більша частина ювілейного проекту – прем’єри: результат того, чим колектив Ірини Мазур горить останні півроку. Утім, на глядачів також чекає екскурс найвідомішими номерами балету: легендарними «Спогадами ватри», цитатами з масштабного проекту «Ремінісценції.U A», уривками з арт-кабаре… А родзинкою вечора стане номер, який за кілька хвилин розповість у пластиці історію України від Трипілля – і до сьогодні.

ETNOЕВОЛЮЦіЯ – дійство, яке варто побачити, пережити і відчути – разом із балетом «Життя» – 1-го грудня на сцені Львівської опери.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.