дивись.info

Усе виглядає песимістично, – Дворянин про перспективний план Пустомитівського району

Ігнорування інтересів потенційної Щирецької громади у перспективному плані децентралізації Пустомитівського району є показовим для нинішньої Львівської обласної ради, та робить процес реформування місцевого самоврядування у регіоні процесом централізації.

Таку думку в коментарі ІА «Дивись.Info» після засідання профільної комісії ЛОР висловила заступник голови ради Парасковія Дворянин.

Сьогоднішнє засідання комісії показало, що голосування є достатньо керованим. Тому можна прогнозувати, що на завтрашній сесії Львівської обласної ради проект перспективного плану Пустомитівського району теж пройде. Усе виглядає песимістично.
Парасковія Дворянин

На думку обраниці, та обставина, що комісія навіть не розглянула можливість створення Щирецької громади є показовим. Натомість Дворянин певна, що ситуація може залежати від волі громади міста Щирець: якщо вона оскаржуватиме рішення комісії та потенційне рішення обласної ради, то може домогтися свого.

Як на мене, представники громади міста Щирець досить аргументовано виступили і навели чимало позицій, що свідчать, що вони готові бути самодостатньою успішною окремою громадою. Я обережно даю будь-які прогнози. Але громади мали б показати своїм обранцям, що таких підходів до майбутнього просто не може бути.
Парасковія Дворянин

Натомість депутати, які підтримали проект перспективного плану Пустомитівського району (у складі Давидівської, Мурованської, Підберізцівської, Пустомитівської та Солонківської громад), вважають, що створення Щирецької громади не є доцільним з економічної точки зору: об’єднання, мовляв, не буде самодостатнім.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.