дивись.info

Ватикан заборонив розвіювати прах після кремації

Влада Ватикану повідомила католиків, що прах після кремації не можна розвіювати, ділити чи тримати вдома. Зберігатися він може тільки в схвалених Католицькою церквою місцях, передає УНН з посиланням на ВВС.

У документі, ухваленому ватиканською конгрегацією з доктрини, зазначено, що поховання – це найбільш богоугодний спосіб поводження з померлими, оскільки найкраще відображає ідею воскресіння, хоча кремація теж дозволена.

Священики пояснили нову норму зростанням популярності «ідей, що суперечать вірі», які з’явилися з 1960-их років, коли церква офіційно дозволила кремацію.

Зокрема церква бореться з ідеями про те, що розсіювання праху означає єднання з природою або звільнення від тіла, які вважає притаманними дохристиянським язичницьким віруванням.

Крім того, вірянам заборонено ділити останки між собою, вкладати їх всередину медальйонів та в інші аксесуари. Католикам, які оберуть кремацію з причин, що суперечить доктрині, слід відмовитися від похорону за католицьким звичаєм, йдеться в документі.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.