дивись.info

Турчинов володіє десятками церковних книжок, – декларація

Секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександр Турчинов подав електронну декларацію за 2015 рік, в якій вказав 250 тис. грн, 735 тис. дол. і 55 тис. євро готівкою, а також десятки церковних книжок.

Такі дані розміщені на сайті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Зокрема, у секретаря Ради національної безпеки і оборони і його дружини Ганни у спільній власності є квартира в Києві площею 381,8 кв. м і два паркомісця в столиці площею 19,7 кв. м і 18,1 кв. м відповідно.
Згідно з документом, Турчинов володіє 27 старовинними книжками, переважно релігійного змісту, 12 картинами, серед яких полотна Марії Приймаченко, а також годинниками і двома свічниками.
Він також вказав у декларації авторські права на художній фільм і літературний твір «Ілюзія страху», літературні твори «Свідоцтво», «Таємна вечеря», «Пришестя», сім монографій на тему тіньової економіки та системи оподаткування, а також шість авторських свідоцтв.
З цінних паперів у Турчинова є 20 військових казначейських зобов`язань номінальною вартістю 1 тис. грн. Його дружина володіє 18,71% корпоративних прав на Інститут економіки і права, що становить 3,2 млн грн у грошовому еквіваленті.
Крім того, у спільній власності у Турчинова і його дружини є також автомобіль Toyota Highlander 2013 року випуску.
Згідно з декларацією, Турчинов отримав у 2015 році майже 200 тис. грн зарплати за основним місцем роботи в Апараті РНБО, його дружина – майже 60 тис. грн зарплати за основним місцем роботи – у Національному педагогічному університеті імені Драгоманова, а також 1,45 млн грн у вигляді відсотків за вкладами.
На банківських рахунках у секретаря РНБО зберігається 49,93 тис. грн, 758,31 тис. дол., майже 10 тис. євро, тоді як у його дружини на рахунках – 5,32 тис. грн і 1,68 тис. євро.

Як писалося раніше, мер Львова Андрій Садовий у 2015 році отримав понад 107 тис. грн доходів лише із зарплати і не має нерухомості.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама