дивись.info

Квятківський запевняє, що прокуратура не «відмазує» львівських чиновників

Квятківський запевняє, що прокуратура не «відмазує» львівських чиновників
прокурор Львівської області Юрій Квятківський

Прокурор області Юрій Квятківський запевняє що прокуратура не затягує слідство у справі Грибовицького сміттєзвалища.  

Про це він заявив під час прес-конференції коментуючи припущення, що прокуратура «відмазує» чиновників міської ради і що це може бути пов’язане виділенням квартир працівникам прокуратури, передає ІА Дивись.info.

«Як відмазує прокуратура? У чому? Коли немає результатів експертизи, висновків спеціалістів, як ми можемо когось звинувачувати у тому чи іншому?!… Ми допитали усіх керівників, матеріали скерували на експертизу. Ми не тягнемо з термінами», – зазначив Юрій Квятківський.

Він розповів що прокуратура очікує на висновки чотирьох експертиз. Щодо квартир, то як розповів Юрій Квятківський лише троє працівників прокуратури у цьому році отримали ордери на квартири від міської ради.

«У цьому році працівники прокуратури отримали за рішенням суду три ордери, які були виписані міською радою. Є список людей, які звернулися до міського голови в індивідуальному порядку. Люди отримали житло, яке було побудоване у 2014 році від інвесторів на земельній ділянці, яка виділялась для працівників прокуратури. Міська рада не надавала людям ці квартири, не давала їм можливості там прописатись. Тому люди звернулись до суду» – розповів прокурор.

За його словами квартири отримали отримали учасник АТО, який зараз приймає участь у бойових діях, працівник, який має інвалідність та прибиральниця.

Нагадаємо, що начальник управління житлового господарства Львівської міськради Юрій Голець, який, імовірно, причетний до трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі, продовжує працювати у мерії. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.