дивись.info

На даний момент проводиться осіння кампанія з відтворення лісу, – Держлісагентство

Територія відтворення лісу підприємствами Державного агентства лісових ресурсів у першому півріччі 2016 року становила 44,9 тис. га, або 90% від площі суцільних зрубів дерев у 2015 році, повідомила прес-служба відомства, передає Уніан.

«За перше півріччя поточного року коефіцієнт відтворення лісів (співвідношення відновлених лісів до площі суцільних зрубів) становить 0,9 – за цей період на підприємствах Держлісагентства відтворення проведено на площі 44,9 тис. га», – зазначила прес-служба.

Зокрема, було висаджено 32,2 тис. га лісових культур, з яких 2,4 тис. га нових лісів. Площа природного відновлення становила 12,7 тис. га.

У прес-службі Держлісагентства підкреслили, що на даний момент проводиться осіння кампанія з відтворення лісу, за результатами якої буде сформовано звіт наприкінці року. Відомство планує висадити ліс на території, яка дорівнює 100% площі зрубів у 2015 році.

В Держлісагентстві зазначили, що в 2015 році коефіцієнт відтворення лісів становив 1,1, або 51 тис. га.

У 2015 році в Україні лісова охорона зафіксувала понад 1,7 тис. незаконних зрубів, обсяг яких становив 24,1 тис. куб. м, унаслідок чого державі заподіяло збитків на 84,7 млн грн. За порушення Держлісагентство притягнуло до дисциплінарної відповідальності 1086 посадових осіб і звільнило 108 службовців, зокрема деяких керівників лісозаготівельних підприємств.

Як вже зазначалося раніше, суд визнав дії закарпатських митників, які зупинили вагони з лісом, незаконними.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.