дивись.info

Як у Львові пройшов бізнес-вечір у стилі «джаз» (фото)

Як у Львові пройшов бізнес-вечір у стилі «джаз» (фото)

Автівки одна за одною паркуються біля «Арени Львів». З них виходять елегантно вдягнуті чоловіки, а попід руку їх тримають жінки ніби з фільму «Великий Гетсбі». Ні, це не вечірка, не зустріч старих добрих друзів, а бізнес-вечір у стилі jazz.

Близько півтисячі підприємців малого бізнесу з декількох областей України  приїхали, щоб розповісти про власний досвід і дізнатися про новинки на ринку українського малого бізнесу.

Юрій Оксенюк підприємець з Луцька. Чоловік робить товари для дітей. «Знання – це сила. Без них ми слабкі. Тому кожної хвилини  ставайте сильнішими. Не ставте собі обмежень», – каже чоловік.

15033904_1694661347515807_1262117423_o

 

Організатори події, «Бізнес клуб ділових людей», розповідають : зараз до них долучилося більше тисячі українських підприємців малого бізнесу. Власникам підприємств  допомагають вивести бізнес з кризи, зробити його прибутковим, а головне підтримати у чесній конкуренції. Ірина Снітинська, учасниця Етичного комітету клубу, запевняє: «Репутація – це дуже «крихке» слово. Її дуже легко втратити. Є люди, які ніколи не чули про цей етичний кодекс, але дотримуються його, бо це є звичайна етика нормальної людини».

15045246_1694665234182085_518906698_o

На фоні серйозних розмов лунає джазова музика, на столах горять свічки. Гості з легкістю підходять до незнайомців. «Привіт. Мене звати Оксана. Я ліка акушер-гінеколог. Ось моя візитка. Разом з мамою, також лікарем, допомагаємо жінкам народити здорових діток», – представляється нам одна з учасниць бізнес-вечора.

Тим часом біля сцени метушня. За декілька хвилин дізнаємося, хто отримає нагороду «Ділова репутація 2016». Підходимо ближче. Голос ведучого називає декілька прізвищ. Це бізнесмени з декількох міст України, в тому числі й зі Львова. Один за одним вони піднімаються на сцену за скляною табличкою, яка підтверджує їхню надійність як партнерів і продавців послуг чи товарів. Львів`янка Олена Анатійчук, керівник відділу маркетингу у Аквапарк «Пляж»,  каже: «Я не сподівалася, що отримаю нагороду. Хочу ще більше покоряти нових вершин і отримувати нові відзнаки. Бажаю всім успіху». До цього моменту жоден переможець навіть не підозрював, що стане прикладом ділової репутації. Голосування серед учасників клубу було таємним.

15007850_1694661370849138_318416544_o

А після одного здивування вже діючих бізнесменів, така ж реакція була і в майбутніх підприємців – учасників проекту «Молоді лідери України». Львів`янка Ірина стала одним з лідерів року. Перемога для дівчини по-особливому важлива. У підлітковому віці вона разом зі своєю сестрою залишилася без матері, яку позбавили батьківських прав через алкоголізм. Іра наголошує: «Тепер я зрозуміла свої можливості, а головне – мету заради якої рухаюся вперед». Оплески розносять довгими коридорами конференц-сектора Арени Львів.

15052075_1694661374182471_1287786061_o

У вирі загальної ейфорії Руслан Бельтюков, директор Громадської Школи Бізнесу, пояснює:  «Хочеш вести бізнес успішно й ефективно – будь розумним. У бізнес школі ми вчимося з підприємцями за трьома програмами: MBA – навчання професійних підприємців (можуть отримувати диплом MBA США). З кожним слухачем у нас працює ментор, який допомагає вибудовувати бізнес-структури, підказує правильні рішення. Друга програма – як побудувати бізнес і зробити його прибутковим. Третя програма – діагностика ефективності всередині бізнесу, це нові сучасні технології в бізнесі, якими ми ділимося зі слухачами. Без знання основ підприємництва мати успішну і прибуткову власну справу буде проблематично».

У залі номер два, де музику ледь чути, директор Ресурсного Центру Бізнесу розповідає про перший в Україні інвестиційно-інноваційний проект. Більше 50 учасників клубу внесли певну суму грошей і відкрили власне підприємство. Доходи будуть отримувати в залежності від своїх вкладень. Детальніше читайте у матеріалі «Дивись.info».

Директор бізнес-спільноти Микола Савуляк додає:  «Протягом цього року ми вклали в проекти 10 мільйонів гривень, наступного року – 20 мільйонів року. Щороку будемо подвоювати суму. До 2021 року плануємо організувати до 10 тисяч робочих місць лише у Львівському регіоні».

15045467_1694661387515803_969485141_o

Декілька годин неформального бізнес-спілкування, джазу відкрили підприємцям друге дихання. Бізнес-вечір ще раз підтвердив: якісне і конкурентоспроможне українське підприємництво таки існує.

ІА Дивись.info – офіційний медіапартнер заходу.

Юлія ВАСИЛИНА

Фото Микита ПЕЧЕНИК

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.