Життя Львів Новини На вулиці Джерельній у Львові із вікна будинку йде чорний дим 17 листопада 2016, 20:12 Олександра Багач 1244 Сьогодні, 17 листопада, на вулиці Джерельній 25 у Львові сталася пожежа. Про це інформує ГО «Варта 1». На фото видно, що із вікон третього поверху будинку йде густий чорний дим. Рятувальні служби на місці. Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. пожежа Поширити у Facebook Написати в Twitter Поділитись в Telegram Коментарі
Здоров'я 22 червня 2026, 15:02 Як пережити спеку без шкоди для здоров’я та які симптоми не варто ігнорувати: відповідає львівська лікарка