дивись.info

У Львові пам’ятка архітектури розвалюється на очах (фото)

У Львові пам’ятка архітектури розвалюється на очах (фото)

Сьогодні обвалився карниз будинку № 14 на вулиці Шолом-Алейхема. Уламки будинку впали на пішохідну частину. 

Про це повідомили у ГО «Варта 1».

У грудні 2015 року Львівською міською радою, Управлінням охорони історичного середовища ЛМР та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH було проведено огляд будинку №12, вул. Шолом-Алейхема та встановлено, що стан даху та відповідно дахових дерев’яних конструкцій є в незадовільному стані, покриття куполу та водовідведення з його покриття є аварійним, наслідком чого є руйнація горищного перекриття з ліпним декором актового залу та замокання межової стіни 3-го та 2-го поверхів будинку №14.


Вище зазначеним товариством GIZ в даному звіті було надано певний перелік рекомендацій для виведення будівлі з аварійного стану, оскільки такий стан є небезпечний для життя людей.

Читайте також: Російські товариства у Львові можуть виселити примусово

Оскільки будинок №12 по вул. Шолом-Алейхема перебуває в аварійному стані, він потребує невідкладного ремонту, реставрації, реконструкції та переобладнання.
В іншому разі будівля може бути втрачена як пам’ятка архутектури й матеріальна цінність, а також зруйнувати будівлю будинку №14, яка має суміжну стіну з будинком №12, та потерпає від руйнації останнього.

Як зазначалося раніше, суд Львова зобов’язав іудейську релігійну громаду «Бейс Аарон Веісраель» провести капітальний ремонт будинку на вул. Шолом-Алейхема, 12.

Відтак львівську іудейську релігійну громаду «Бейс Аарон Веісраель» зобов’язали замінити у будинку дерев’яний дах і провести капітальний ремонт покрівлі та фасаду. Окрім того єврейська громада має відшкодувати ЛКП «Центральне» 1,4 тис. гривень судових витрат.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.