дивись.info

У торгівельному центрі на Львівщині застрелився чоловік: стали відомі деталі самогубства

32-річний чоловік застрелився на території відпочинкового комплексу. Він поцілив у себе з автомата Калашникова, переробленого під мисливський карабін, ідеться в сюжеті ТСН.

Ще на в’їзді охоронець звернув увагу, що гість поводиться дивно. Йому часто хтось телефонував. «Трошки себе підозріло вів, тому шо приїхати спеціально на тир, потім розвернутися, бо ніби немає в нього часу, поїхав, потім за хвилин 20 знову приїхав – значить, ще дещо обмізковував, як що зробити», – припускає Руслан Шагало.

Ще з брами охоронець закладу помітив, що клієнт дивно поводиться, йому часто хтось телефонував. Інструктор з клієнтом пішли до тиру. Чоловіку запропонували дрібнокаліберну або пневматичну зброю, але він попросив показати навчальний автомат. Він вихопив зброю і побіг. Інструктор намагався зупинити чоловіка, але той таки наважився на самогубство.

«Зараз АТО, і людям цікаво подивитися на ту зброю, автомат, як він виглядає. Інструктор йому показував, в нього була обойма в руці, патрони він показував, як заряджаються. Він вихопив, штовхнув інструктора і побіг. Інструктор за ним, а він на нього почав направляти автомат, інструктор відбіг в бік, а він трошки далі і собі в район ока вистрілив», – розповів керівник комплексу Михайло Солом’янніков.

До приїзду швидкої чоловік ще був живий, однак до лікарні його не довезли. Після самогубства тир зачинили. За словами адміністрації, 50-річний інструктор надто болісно переживає те, що трапилось. На подвір’ї досі стоїть авто самогубці. Машину опечатали, але видно, що у салоні є дитяче крісло та іграшки. У поліції кажуть, що чоловік мав високооплачувану роботу, родину і маленьку дитину.

«У нього була хронічна хвороба, він 8 місяців вагався щодо проведення операції, власне, сьогодні мало проводитись оперативне втручання. Це не була смертельна хвороба, але він перебував у такому неспокійному стані, у стані депресії», – розповів керівник слідства Пустомитівського відділу поліції Володимир Копотюк.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.