дивись.info

Відеодопит Януковича завершили

У Святошинському райсуді завершився відеодопит Януковича.

Про це інформує Уніан.

Нагадаємо, що екс-президент України Віктор Янукович заявив, що звернувся до президента РФ Володимира Путіна, коли вирішив залишити територію України.

«Що я повинен був робити? Підняти прапор президента в Криму, де завтра чи післязавтра відбудеться референдум… про вихід зі складу України. Як мені йти зараз боротися з референдумом, хоча я був проти, але при цьому інший шлях – це збирати навколо себе людей, які візьмуть зброю та почнуть відновлювати «конституційний лад» в Україні, що це таке? Це громадянська війна, яку повинен був відкрити я, особисто. Заради того, щоб відновити себе на президентській посаді», – заявив він.
«Я прийняв рішення, взяв на себе це рішення, і тільки тоді я звернувся до президента Росії Путіна і сказав йому, що я прийняв для себе рішення залишити територію України, тому що вважаю, що це дуже небезпечно.. з точки зору життя українців, життя людей, які є в Україні сьогодні», – додав екс-президент.
Янукович зауважив, що, якби він залишився в Україні, то «така б війна, як на Донбасі, почалася по всій території України».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.