дивись.info

50 думок про Революцію Гідності: Ми вийшли, щоб скинути Януковича і цього досягнули, – Капранов

50 думок про Революцію Гідності: Ми вийшли, щоб скинути Януковича і цього досягнули, – Капранов

ІА Дивись.info продовжує публікацію серії матеріалів із учасниками Революції Гідності, щоб зрозуміти їхні мотиви, чому вони вийшли на Майдан і чи досягнули своєї мети.

Віталій Капранов, письменник, видавець:

546094_1179144

«Ми вийшли на Майдан, щоб скинути Януковича, і, відповідно, ми досягнули того, чого виходили – все дуже просто».

Читайте також: 50 думок про Революцію Гідності: це було питання «або ми їх, або вони нас», – письменник Олексій Чупа

«Найяскравіший момент  – це ніч 18 лютого, коли підпалили профспілки (Будинок профспілок – ред.), коли там стріляли, кидали світло-шумові гранати. Це було незабутнє враження, бо ми там усю ніч провели. Другої такої ночі в нашому житті не було – це був абсолютний апокаліпсис.

Читайте також: 50 думок про Революцію Гідності: Мені кінець осені завжди буде пахнути Майданом, – волонтерка Уляна Корицька

З найяскравішого пригадується, як ми їхали Києвом і нам якась машина почала сигналити, блимати. Ми зупинилися, а з машини вийшли дві жінки і кажуть: «Ми вас впізнали. Ви ж на Майдан поїдете? Давайте, ми вам перезавантажимо. Ми тут зібрали їжу, якісь потрібні речі. Просто боїмося туди їхати». Ми все це перезавантажили. Якийсь несподіваний ракурс, але справді було дуже багато людей, які боялися туди прийти, але при цьому намагалися якось допомогти. Насправді, якщо згадувати яскраві моменти, то можна ніколи не завершити. Але саме такі полярні моменти й пригадуються. А ще 18-го якраз там убили нашого працівника. Ми цього не бачили, але перед тим з ним говорили. Він працював у нас водієм. Він від нас відійшов і потрапив під атаку на Інститутській і його убили».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.