дивись.info

За останні тижні на ГРЗ у Львові захворіло 4 500 осіб

За останні тижні на ГРЗ у Львові захворіло 4 500 осіб: львів’янам нагадують, як вберегтися від хвороби і що робити, якщо захворіли.

Про це інформує прес-центр ЛМР.

За останні тижні на грип та гострі респіраторні захворювання у Львові захворіло 4 500 осіб, і половина з них – діти.

«Впродовж останніх тижнів захворюваність на гострі респіраторні захворювання є дещо вищою, ніж за аналогічний період минулого року. Зокрема, за останній тиждень зареєстровано 4 500 випадків ГРЗ на території міста Львова. Це приблизно на 600 випадків більше, ніж минулого року. Половину з них традиційно складають діти, віком від 0 до 17 років», – розповідає начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб і пояснює, що інтенсивний показник захворюваності складає 60,8 при епідемічному порозі 60,8 – тобто захворюваність минулого тижня дорівнювала показнику епідемічного порогу. «Але це все відносно, будемо дивитися динаміку, будемо спостерігати, яка ситуація в школах, будемо дивитися на приріст, і тоді приймати відповідні управлінські рішення», – каже Володимир Зуб і нагадує правила, як вберегтися від грипу і що робити, якщо захворіли.

«Грип і ГРЗ починаються з ніг, тому ноги мають бути сухі і в теплі. Потрібно одягатися відповідно до температури повітря. Інфекція передається, перш за все, через руки, тому частіше у такий період треба мити руки, особливо після відвідування місць масового перебування людей – громадський транспорт, супермаркети тощо. Дуже важливим у таку пору року є вітамінізований раціон.

При перших ознаках захворювання – бажано звертатися до медичних працівників. Але якщо намагаєтеся лікуватися самостійно – стежте за своїм станом: якщо впродовж 2-3 не відчуваєте покращення – негайно зверніться за медичною допомогою», – зауважує Володимир Зуб.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.