дивись.info

YouTube виплатив мільярд доларів авторських відрахувань музикантам і лейблам

YouTube виплатив мільярд доларів авторських відрахувань музикантам і лейблам

Відеохостинг YouTube виплатив мільярд доларів авторських відрахувань музикантам, лейблам і видавцям. Зазначена сума склала доходи від реклами, яка розміщувалась на сервісі упродовж останніх 12 місяців.

Про те, скільки відеохостинг заплатив музичній індустрії за платну підписку користувачів на стрімінгову музику та відеоролики, у YouTube не повідомили.

Розвиток стрімінгових сервісів позитивно вплине на музичну індустрію, вважають в YouTube.

«В майбутньому у музичного бізнесу є можливість заробляти нарівні з телебаченням, де підписка і реклама приносять приблизно однакові доходи», – повідомив в блозі сервісу директор з розвитку бізнесу компанії Роберт Кункл (Robert Kyncl).

Читайте також: Youtube приносить музикантам менше грошей, ніж вініл

У 2015-му користувачі слухали і переглядали сотні мільярдів аудіо та відео музичного контенту на сервісах, подібних на YouTube, але доходи від них набагато менші, пише в своєму дослідженні генеральний директор Американської асоціації компаній звукозапису RIAA Кері Шерман (Cary Sherman). Це підтверджує головний виконавчий директор Sony Music Едгар Бергер (Едгар Бергер), який повідомив Musically, що від продажу онлайн-музики його компанія отримує лише 4% всіх доходів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.