дивись.info

50 думок про Революцію Гідності. Найгірше, що на місцях на нас чекала своя диктатура, – Алік Олісевич

50 думок про Революцію Гідності. Найгірше, що на місцях на нас чекала своя диктатура, – Алік Олісевич

ІА Дивись.info продовжує серію матеріалів із учасниками Революції Гідності, аби зрозуміти, які ідеї відстоював кожен із них і чи вдається реалізовувати ці ідеї зараз.

Алік Олісевич – правозахисник і письменник, хіпі. 15416917_1712013832447225_933387643_n

На Майдані стояв за Свободу-Незалежність-Гідність. За права людини, які влада не дотримувалася та не виконувала. Люди відчули себе людьми, а не якоюсь біомасою, якою маніпулюють представники влади, які думають лише про свої матеріальні інтереси, а не державні.

Читайте також: 50 думок про Революцію Гідності: Революція і війна утвердила людей в тому, що вони господарі у власній державі, – Лев Скоп

Революція Гідності передбачала тотальну координацію змін життєвих установок, які нам допомагають комфортно почуватись в певному середовищі. Утім, треба було починати боротись з корупцією не десь там в Києві, а тут на місцях. Найгірше, що тут, на місцях, на нас чекала своя диктатура з різних кланів, які діяли хитро…

Читайте також: 50 думок про Революцію Гідності. Патріотизм – це вже не аморфне почуття з підручників, – Алім Алієв

Але зміни вже безпосередні відбулися, люди стали інші, ніж були до Майдану. По великому рахунку Майдан себе виправдав, щоб там не говорили…Перш за все треба починати із себе, а потім показувати на інших. Бути чесною, порядною людиною по відношенню до інших. Справедливим та не зацикленим лише на матеріальному. Адже матеріальні речі нівечать душу та серце. Краще мати все в міру та допомагати іншим людям, а також будувати суспільство на трьох засадах: моральній, національній та християнській.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.