дивись.info

«ПриватБанк» після націоналізації продовжує працювати у штатному режимі, – НБУ

«ПриватБанк» після націоналізації працює в штатному режимі, жодних обмежень для фізичних осіб немає, а Національний банк докладе всіх зусиль, щоб зміцнити фінансову установу.

Про це інформує уніан.

Про це заявив перший заступник голови НБУ Яків Смолій на прес-конференції в Дніпрі.
«Всі відділення банку працюють у штатному режимі. Національний банк докладе всіх зусиль, щоб зміцнити «ПриватБанк» ліквідністю – як безготівковою, так і готівковою, щоб ми змогли забезпечити безперебійну роботу відділень, банкоматів і банківської системи», – сказав він.

У свою чергу, чинний голова правління банку Олександр Дубілет, також присутній на прес-конференції, наголосив, що проблем у діяльності банку на даний момент немає.
«На цю хвилину я не бачу сьогодні жодних проблем для клієнтів. Не бачу», – наголосив він.
За словами Дубілета, керівництво «ПриватБанку» зробило все необхідне для плавного переходу фінустанови у власність держави.

«До моменту переходу банку в руки Мінфіну ми виконали абсолютно всі платіжні інструкції наших клієнтів. Немає жодної платіжної інструкції, яка б не була виконана. У нас є гроші на кореспондентських рахунках – як доларові, так і євро. Ми виконали всі платежі, зарядили всі банкомати, вони продовжують працювати. Нацбанк ще жодної копійки нікуди не дав. Ми продовжуємо працювати, заряджати банкомати. Ми постараємося, щоб перехід банку в державну власність пройшов майже безшовно», – сказав він.

Читайте також: Націоналізація «ПриватБанку»: найгірше вже позаду?
Крім того, Дубілет відзначив, що обмеження для юридичних осіб – клієнтів банку діятимуть лише 19 грудня. При цьому «ПриватБанк» прийматиме всі заявки на здійснення операцій з фінансовими коштами юросіб, але почне виконувати їх з 20 грудня.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.