дивись.info

Мінкульт вважає передчасними висновки про зникнення раритетів із Львівської галереї мистецтв

Мінкульт вважає передчасними висновки про зникнення раритетів із Львівської галереї мистецтв

У Міністерстві культури заявляють, що звірення фондів Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького на наявність раритетних видань ще триває.

Про це повідомили у прес-службі Мінкультури, передає УНІАН.

«За інформацією керівництва Львівської національної галереї мистецтв імені Возницького (наказ Галереї від 09.11.2016 № 162), результати проведення звірення музейних предметів групи зберігання рукописів та стародруків відділу Галереї «Музей мистецтва староукраїнської книги», фонду Кириличні стародруки (Кр) показали, що не виявлено 95 інвентарних позицій, а фонду Рукописи (Р) – не виявлено 2 рукописи», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Куди зникають стародруки і чи зникають взагалі? Інтерв’ю з Ларисою Возницькою-Разінковою (фото)

Міністерство культури України стурбоване вказаною ситуацією, однак вважає, що до завершення повного звірення фондів робити висновки про відсутність музейних предметів передчасно, поінформували в прес-службі.
Згідно з повідомленням, відповідно до звернення Міністерства культури від 5 грудня 2016 року, матеріали щодо проведення звірення Львівська національна галерея мистецтв імені Возницького має подати до 1 березня 2017 року.
Крім того, за даними прес-служби, Міністерством культури опрацьовується питання створення робочої групи для надання методичної допомоги у проведенні звірення в Львівській національній галереї мистецтв ім. Возницького.

Читайте також: Скандал на 10 мільйонів: чому в Галереї мистецтв не можуть знайти сотню раритетних стародруків?

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.