Громадськість запрошують долучитися до формування складу Громадської ради при ЛОДА

Представників громадськості запрошують долучитися до створення нового складу Громадської ради при Львівській ОДА. Відбір кандидатів для участі в ініціативній групі із обрання оголосили у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Про це інформує прес-центр ЛОДА.

До ініціативної групи увійде 9 осіб, представники облдержадміністрації, чинної Громадської ради та інститутів громадянського суспільства (по 3 представники).

Основним завдання ініціативної групи є підготовка установчих зборів Громадської ради та обрання нового складу. Новий склад Громадської ради при ЛОДА мають сформувати до 14 квітня 2017 року.

Усіх охочих працювати в ініціативній групі закликають подавати заявки у департамент внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації за адресою м. Львів, вул. Винниченка 18, 403 каб. або на електронну пошту: [email protected].

До заяви необхідно додати інформацію про діяльність громадської організації та біографію представника.

Термін подачі заяв з 30 січня до 3 лютого. Контактна особа - Станіслав Безушко - начальник відділу комунікацій з громадськістю департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації, тел. 0672612058, 2-999-106

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: