дивись.info

У Львові на сесії прийняли ухвалу про обмін земельними ділянками

Під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради проголосували за додаткову ухвалу про обмін земельними ділянками. Зокрема, земельну ділянку на розі вул. Варшавська-Соснова отримає місто в обмін на земельну ділянку на вул. Під Голоском.

про це інформує прес-центр ЛМР.

«В першу чергу, ми вносимо зміни до переліку скверів Шевченківського району і земельна ділянка, яка перебуває у районі «Облагропромбуду», буде належати до скверів, що абсолютно відповідають існуючій ситуації, оскільки поруч знаходиться будівля школи. Також ми розриваємо договір оренди з об’єднанням «Львівоблагропромбуду», зобов’язуємо їх звільнити земельну ділянку і, як мінімум, привести її до попереднього стану. На заміну ми надаємо  їм дозвіл на виготовлення проекту землеустрою на земельну ділянку на вулиці Під Голоском. Це перша ухвала для того, щоб довершити процес вилучення ділянки для суспільних потреб. Нам необхідно буде ще раз повторно звернутися на сесію міської ради. Це питання поставить крапку у затяжному конфлікті між мешканцями будинку і забудовником», – пояснила Гелена Пайонкевич, директор юридичного департаменту.

Зокрема, земельна ділянка на вул. Під Голоском буде надана Львівському обласному кооперативному міжгосподарському об’єднанню по агропромисловому будівництву «Львівоблагропромбуд» в обмін на земельну ділянку по вул. Варшавська – вул. Соснова. Ділянка по вул.Варшавська-Соснова перебувала в оренді у «Львівоблагропромбуд, яке розпочало там будівництво багатоквартирного будинку.Нагадаємо, 8 грудня 2016 року виконавчий комітет Львівської міської ради скасував дозвіл на встановлення будмайданчика для будівництва багатоквартирного будинку у ЖК «Оранж» на розі вулиць Варшавська-Соснова.

Основна причина скасування дозволу – відсутність державної експертизи, необхідної для початку будівництва. Однак забудовник подав до суду на міську раду, оскільки вважав, що має всі необхідні документи для зведення багатоповерхівки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.