Український олімпійський чемпіон здобув срібло на Кубку Америки

55_main_ukr
Олег Верняєв

Український олімпійський чемпіон Ріо-2016 у вправах на паралельних брусах Олег Верняєв завоював «срібло» у багатоборстві на Кубку Америки зі спортивної гімнастики.

На змаганнях в Ньюарку Олег Верняєв набрав 85,699 очки і поступився лише американцю Юлу Молдауеру (85,931 очки). Про це повідомляє офіційний сайт Національного олімпійського комітету.

Бронзову нагороду виборов американець Акаш Моді (84,398 бали).

Нагадаємо, Верняєв став одним з двох українських золотих медалістів Олімпійських ігор в Ріо. Гімнаст здобув перше місце у вправах на брусах, а в багатоборстві став другим.