дивись.info

У Львові продовжують приймати на утилізацію відпрацьовані батарейки (графік)

Міське управління екології нагадує: у місті триває збір відпрацьованих люмінесцентних ламп та батарейок на базі пересувних еко-бусів та контейнерів для елементів живлення.

Про це інформує прес-центр ЛМР.

Як зазначають в управлінні, станом на сьогодні упродовж 2016-2017 року від мешканців міста прийняли 11 358 люмінесцентних ламп, що містять ртуть. Міська лінія з переробки ламп приймає їх і від юридичних осіб, тож з грудня 2016 року прийняли 30 587 таких ламп.  За останні півтора року від мешканців прийняли 6,5 тонн відпрацьованих елементів живлення (батарейок). Також отримали від львів’ян 72 ртутні термометри.

Нагадаємо, ще в жовтні 2015 року у Львові на базі міської ТЕЦ-2 (вул. Пластова, 125) запустили лінію з переробки ртутних енергоощадних ламп. Установка – унікальна, і є єдиною такою на території України, відтак – готова приймати лампи не лише зі Львова та області, а й з усього західного регіону. За годину вона переробляє 200 кг відпрацьованих електронних відходів. 2016 року в жовтні міністерство екології та природних ресурсів України видало ДП «Боднарівка» ЛКП «Зелений Львів» ліцензію на право здійснення господарської діяльності у сфері поводження з небезпечними відходами. Закупили лінію за грантові кошти ЄС у шведської компанії «МRT».

Розклад зупинок еко-бусів на березень-квітень можна переглянути тут.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.