дивись.info

Глава УАПЦ відвідав з волонтерською місією зону бойових дій

Митрополит Київський і всієї України, предстоятель УАПЦ блаженніший Макарій, у супроводі благочинних Львівської єпархії УАПЦ – канцлера єпархіального управління, Буського декана митр. прот. Володимира Целеня, Львівського декана митр. прот. Олега Древняка, Городоцького декана митр. прот. Степана Целеня, Стрийського декана митр. прот. Михаїла Зубковича, клірика Буського благочиння священика Богдана Плотиці – відвідав з волонтерською місією зону бойових дій.

Про це пише ІА ZIK з посиланням на офіційний сайт УАПЦ.

Владика Макарій відвідав с. Зайцеве, м. Попасна, м. Авдіївка, с. Орлівка, м. Покровськ.

Духовенство на чолі із своїм предстоятелем зустрінулись із військовослужбовцями, місцевими жителями, які постраждали внаслідок проведення бойових дій.

В українській частині села Зайцеве, яке розділено на дві частини – одна перебуває на території України, інша в «ДНР» – владика Макарій відвідав місцеву громаду УАПЦ Успення Богородиці, зустрівся із парафіянами. Духовенство прибуло у село після його обстрілу бойовиками, побачило на власні очі наслідки таких дій.

Духовенство УАПЦ роздало гуманітарну допомогу, зібрану православною паствою Львівської єпархії УАПЦ.

Напередодні циркуляром предстоятеля УАПЦ у всіх храмах УАПЦ Львівщини було оголошено про збір коштів, продуктів та промислових товарів, які необхідні для українських військовослужбовців.

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.