дивись.info

В СБУ підозрюють, хто увійшов до кримської делегації нібито від України

В СБУ підозрюють, хто увійшов до кримської делегації нібито від України

Служба безпеки України почала перевірку інформації про візит українських депутатів у окупований Росією Крим. Про це повідомив радник голови СБУ Юрій Тандіт у коментарі телеканалу “112 Україна”.

«Можу лише запевнити, що ми дійсно будемо діяти в рамках закону, ми перевіряємо інформацію щодо громадян України. Можу підтвердити те, що ряд самопризначених посадових осіб з Донецька і Луганська дійсно в’їхали в наш анексований Крим, очевидно, що їх, у тому числі, і мають на увазі російські політики. Можу підтвердити інформацію, що, за нашими даними, на території нашого анексованого Криму перебувають політики з країн зарубіжжя і Європи, в тому числі», – заявив Тандіт.

Радник голови СБУ відмовився уточнювати про те, як буде проводиться перевірка інформації про депутатів. Також Тандіт пообіцяв офіційно повідомити про результати, коли вони будуть відомі.

«Про рішення ми повідомимо, це буде офіційне рішення СБУ, ми будемо діяти в рамках закону реагувати на цю інформацію також, як і міністерство закордонних справ», – заявив Тандіт.

Нагадаємо, у Крим прибула делегація політиків із західних країн. За інформацією російських ЗМІ, до її складу увійшли і українські політики.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.