дивись.info

Мешканців Львівщини запрошують на традиційне сходження на вершину Карпат

Мешканців Львівщини запрошують на традиційне сходження на вершину Карпат

Управління фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації спільно з обласною федерацією спортивного туризму та туристсько-альпіністським центром «Скеля» запрошують усіх бажаючих до участі у традиційному масовому сходженні на гору Говерла «Говерляна-2017». Сходження відбудеться 25 березня 2017 року.

Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Оксана Вацеба.

Сходження здійснюватимуть зі сторони селища Ворохта Івано-Франківської області ущелиною річки Прут – через Карпатський національний природний парк та урочище «Заросляк».

Учасниками сходження можуть бути усі фізично здорові та активні особи віком від 14 років, бажано з навичками участі у зимових походах вихідного дня (діти молодші 14 років – тільки у супроводі дорослих).

Перед початком сходження кожен учасник отримує інструктаж із техніки безпеки та правил поведінки, а під час сходження зобов’язаний неухильно виконувати розпорядження штабу, інструкторів та членів пошуково-рятувального загону. Очолює сходження та прокладає маршрут на вершину, здійснюючи контроль за безпеку руху, штурмова група досвідчених інструкторів-альпіністів.

Учасники піднімаються на вершину кожен у своєму загоні. Загальний час сходження (підйом і спуск) близько 8 годин.

Учасникам сходження потрібно мати: теплий вітронепроникний костюм, куртку, шапку, рукавиці, сонцезахисні окуляри, теплі шкарпетки, черевики типу «вібрам» з бахілами, запасний змінний одяг, взуття, харчі для споживання у вагоні потяга та в польових умовах, термос з гарячим чаєм, сухофрукти, яблука, лимон, солодощі тощо. У випадку відсутності необхідного спорядження учасник до сходження допускатися не буде.

Збір та реєстрація учасників сходження передбачається у п’ятницю, 24 березня о 21:00 год в центральному залі головного залізничного вокзалу станції Львів. Учасники «Говерляни-2017» організовано розсаджуються у вагони спеціального поїзда, який відправляється зі Львова о 22:00 год і який прибуде на станцію Ворохта Івано-Франківської області о 5:00 год ранку 25 березня.

Далі туристів автобусами організовано підвезуть до верхів’я ущелини, звідки почнеться пішохідна частина сходження.

Після завершення сходження та спуску з вершини учасників “Говерляни” автобусом підвезуть до потяга. Відправлення спеціального потяга зі станції Ворохта –  25 березня о 22:00 год.

До Львова спеціальний поїзд прибуде 26 березня орієнтовно о 4:00-5:00 год ранку.

Участь у сходженні є добровільною та фінансується за рахунок учасників або організацій. Організаційний внесок від учасника сходження – 350грн.

Попередні групові заявки від туристських клубів, осередків фізичної культури та спорту, підприємств, навчальних закладів та інших організацій для резервування місць у спеціальному поїзді подавати до Львівської обласної організації спортивного туризму (м. Львів, вул. Залізнична, 16) до голови оргкомітету Михайла Сідорова за телефонами 096-608-90-54, 093-624-16-62, 261-31-95.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.