дивись.info

Геращенко виступає за порушення питання гендерної рівності в силових міністерствах

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко вважає, що в силових міністерствах має порушуватися питання гендерної рівності
Про це вона заявила під час виступу на круглому столі «Подолання міфів про НАТО: agenda 2020», передає УНІАН.

«Сьогодні, попри всі мінуси і контраверсійність українського парламенту, ми все таки маємо проєвропейськи, проатлантично спрямований парламент. І це потрібно правильно використовувати”, – зазначила заступник голови ВР.
За її словами, через координацію зусиль з напрацювання різноманітних, в тому числі гуманітарних, програм і через посилення цих програм ми повинні ламати існуючі стереотипи про НАТО.

Геращенко висловила впевненість, що в цьому аспекті також важливим є питання гендерної рівності.
«Так, нещодавно СБУ святкувало 25 років існування…І 8 бойових генералів отримали звання генералів. Ми вперше маємо не паркетних, а бойових генералів. Але, якщо подивитись, то там немає жодної жінки. Ані в армії, ані в СБУ, ані в МВД. Хоча, насправді, сьогодні близько 20 тисяч жінок служать в ЗСУ, так само, сотні жінок є на передовій і представляють СБУ і МВСУ», – зауважила перший віце-спікер.
Тому, наголосила вона, «коли ми говоримо про зміну стандартів в силових міністерствах, має бути не тільки деполітизація цих міністерств, а й порушуватися питання гендерної рівності».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.