дивись.info

Посилення зовнішніх кордонів ЄС ніяк не вплине на безвіз з Україною, – євродепутат

Посилення зовнішніх кордонів Європейського Союзу жодним чином не вплине на майбутній безвізовий режим з Україною, який запрацює з червня цього року.

Про це інформує УНІАН.

Про це в Брюсселі заявила депутат Європейського парламенту, доповідач з питання надання Україні безвізового режиму Марія Габріель.

«Немає жодних ризиків (щодо можливого впливу посилення кордонів на безвізовий режим з Україною ), тому ми повинні пам`ятати, що паралельно з переговорами щодо лібералізації візового режиму ми ухвалили рішення щодо механізму тимчасового припинення (безвізового режиму з третіми країнами). Це означає, що як ЄС, ми зробили доступним інструмент, який може бути задіяний в разі виникнення надзвичайної ситуації. Але для нас в Європейському парламенті між цими двома досьє немає ніякого зв`язку», – пояснила євродепутат.

Габріель вкотре констатувала, що Україна виконала всі необхідні для надання безвізового режиму умови.
«Тому лібералізація безвізового режиму буде у червні, а наприкінці квітня це питання буде розглянуто на Комітеті постійних представників (COREPER), у травні – Радою ЄС з подальшим підписанням в Європейському парламенті та публікацією в Офіційному журналі. Через 20 днів після публікації ми будемо вітати українських громадян», – переконана політик.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.