дивись.info

«Укрзалізниця» збільшила до 24 кількість додаткових поїздів до Великодня

Акціонерна держкомпанія «Укрзалізниця» для задоволення попиту пасажирів на перевезення залізничним транспортом до великодніх свят, крім раніше призначених 20 додаткових потягів призначила ще 4 поїзди.

У прес-службі «Укрзалізниці» повідомили, що загалом на пікові дати з 13 по 18 квітня компанія призначила 24 додаткових поїзди в популярних напрямках і збільшила періодичність курсування шести графікових поїздів.

Зокрема, компанія призначила такі поїзди: №282 Запоріжжя – Київ, який відправлятиметься із Запоріжжя 13 і 17 квітня, а зі столиці 14 квітня; №176/175 Київ – Кривий Ріг, відправлення зі столиці 17 квітня; №228 Одеса – Львів, що відправлятиметься з Одеси 13, 14, 16 квітня, зі Львова 14, 15, 17 квітня; №251/252 Дніпро – Одеса, який відправлятиметься з Дніпра 14, 16 квітня, з Одеси 15, 17 квітня.
У повідомленні наголошується, що продаж квитків на вищезазначені поїзди вже відкрито на сайті «Укрзалізниці» booking.uz.gov.ua і в залізничних касах.

Нагадаємо, що раніше «Укрзалізниця» призначила до Великодня 20 додаткових потягів з Києва до Харкова, Львова, Ковеля, Дніпра, Івано-Франківська, Рахова, Ужгорода, Чернівців, Херсона, Хмельницького, Сум, Перемишля (Польща), а також зі Львова та Харкова до Ужгорода, з Дніпра до Івано-Франківська, з Одеси до Харкова, зі Жмеринки до Ужгорода, з Миколаєва до Києва.
Крім того, «Укрзалізниця» призначила до травневих свят 14 додаткових поїздів, що зв`язують столицю зі Львовом, Ковелем, Миколаєвом, Солотвино, Хмельницьким, Дніпром, Сумами, Харків з Одесою та Ужгородом, Дніпро з Івано-Франківськом, а також Львів з Ужгородом та Одесою.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.