дивись.info

Гроші є, але їх використовують неефективно, – Супрун

Гроші є, але їх використовують неефективно, – Супрун
Фото ілюстративне. Джерело: Інформаційний портал України

Зараз у Києві, Львові, Одесі, Харкові є мільярди гривень, які сидять на їхніх рахунках з економічного розвитку. Їх можна було б витрачати на охорону здоров’я, але вони чомусь цього не роблять.

Про це у інтерв’ю ВВС Україна розповіла керівниця МОЗ Уляна Супрун, розмірковуючи про проблеми фінансування медичної галузі.

«Протилежний приклад: місто Кропивницький, де за гроші з міського бюджету збудували один з найкращих перинатальних центрів, які мені доводилося бачити у своєму житті. Бо їхня місцева влада вирішила, що важливо дбати про охорону здоров’я своїх людей», – зазначила Уляна Супрун.

Читайте також: Трансплантація – це не ремонт машин, – Олександр Лінчевський

Нагадаємо, що днями у парламенті зареєстрували ініційований урядом пакет документів, які у разі ухвалення докорінно змінять систему охорони здоров’я в Україні.

На боці Уляни Супрун ряд і прем’єр, громадські організації, посли G7, а також релігійні організації, з якими співпрацює міністерство.

На думку керівника МОЗ питання буде нарешті вирішено, якщо парламент проголосує за подані законопроекти, що забезпечить нову систему фінансування.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.