• USD: 35.75
  • EUR: 37.80

Сьогодні у Львові відбудеться виставка «Великдень очима дитини»

Вихованці дитячих клубів у часі Великодніх свят готуються до мистецької виставки «Великдень очима дитини».

Захід відбудеться сьогодні, 19 квітня, о 16.00 год. у Дитячій галереї «Акварелія», яка знаходиться на вул. Ф. Ліста, 2. На виставці будуть представлені фотографії дитячих робіт, відбудеться демонстрація відеоролика, великодньої етно-колекції «Писанка», а також майстер-клас від молодого дизайнера Катерини Кароль.

Мета заходу - надати можливість дітям, які активно створювали художні експозиції  у різних напрямках художнього та декоративно-ужиткового мистецтва, брали участь у школах Писанкарства, представити свої вироби та малюнки на виставці дитячих робіт, приуроченій до найважливішого християнського свята – Великодня.

«Виставка «Великдень очима дітей» в мережі УДЮМК проводиться не один рік, але цього року він для нас особливий, оскільки відбуватиметься у відремонтованій  дитячій галереї «Акварелія». Цього року художні експозиції дітей будуть представлені на професійній підвісній системі для картин з освітленням. Діти себе зможуть відчути справжніми художниками.

Програма заходу різноманітна та насичена. Окрім виставки юних художників, можна оглянути великодню виставку юних фотографів, та великодню виставку етно-колекції «Писанка», юних дизайнерів одягу, представлену у макетах, а також буде представлений відеоролик гуртка «ФотоДей».

Гість заходу-молода дизайнер, вже відома у Львові Катерина Кароль. Вона проведе майстер-клас «Великодній етюд» та нагородження авторів кращих робіт», - розповіла директор дитячих клубів Галицького району Олена Горпинюк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Інші події

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: