дивись.info

Активісти висадили 12 тисяч дерев у Карпатах на Львівщині (відео)

Активісти висадили 12 тисяч дерев у Карпатах на Львівщині (відео)
Сколівські Бескиди / KARPATY.LIFE

Активісти та журналісти національних медіа висадили 12 тисяч нових дерев у Сколівських Бескидах (Карпати), що у Львівській області.

Про це повідомляє Фонд дикої природи в Україні (WWF) та ГО «Разом за природу» у Facebook.

Висадка дерев, що відбулася 8 квітня, є частиною акції, ініційованої ТМ «Моршинська» та підтриманої WWF в Україні. Її суть у тому, що благодійники надають гроші на висадку іменних дерев у Карпатах. Із 12 тисяч висаджених дерев – 200 мають імена своїх благочинців.

Акція не завершується: наступна серія висаджень планується у Національному природному парку Синевир. Ще одним завданням її організаторів є популяризація Українських Карпат.

Тиждень, що починається з вівторка, принесе тільки гарні новини.Для тих, хто тільки долучився до нас, повідомляємо, що 8 квітня стартувала висадка дерев у рамках масштабного Всеукраїнського проекту “Разом за природу”, ініційованого ТМ “Моршинська” за підтримки Всесвітнього Фонду Природи (WWF).Першими учасниками проекту стали журналісти національних рейтингових ЗМІ та ТБ-каналів – кожен з них висадив своє власне дерево у Національному Парку «Сколівські Бескиди».Всього на території парку «народилося» майже 12 000 нових дерев, 200 з яких «вдеревили» учасники висадки.Дякуємо кожному учаснику акції за його особистий внесок у втілення такої надзвичайно важливої ініціативи!Ми інформуватимемо вас про розвиток проекту, адже зовсім скоро ми оберемо переможців, які зможуть особисто висадити свої дерева. Можливо, саме Ви станете одним з 10 щасливчиків!Долучайтесь www.zapryrodu.com.ua – давайте разом робити важливе та дбати про майбутнє! #разомзаприроду #моєдеревовкарпатах

Posted by Разом за природу on Tuesday, 18 April 2017

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.