дивись.info

У трьох школах Львова відновлять басейни

У Львові за кошти міського бюджету триває активна ремонтна кампанія в установах освіти. Вже завершено роботи з капітального ремонту басейну у СЗШ № 99. У 2017 році відновлять роботу ще трьох басейнів: в ЛНВК «Школа І ступеня – гімназія», у СЗШ № 65 та у СЗШ № 86.

Про це інформує прес-центр ЛМР.

«Для проведення ремонтних робіт у басейні школи № 99 було передбачено у міському бюджеті 5 млн. 200 тис. грн.

У навчальних закладах міста Львова передбачено функціонування 28 басейнів: 24 – у школах і 4 – у дошкільних навчальних закладах. З тих 24 басейнах, які передбачені у школах, на сьогоднішній день функціонує 16 басейнів і ще 8 треба відновити. З тих 8-ми у 3-ох на сьогоднішній день проводяться ремонтні роботи»,- зазначила Зоряна Довганик, в. о. начальника управління освіти ЛМР.

Окрім того, за словами Зоряни Довганик, у 2017 році буде відкориговано проектно-кошторисну документацію на проведення ремонтних робіт у 2-ох басейнах. І залишається ще 2 навчальних заклади на проведення ремонтних робіт, у яких необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію.

Крім цього бюджетом розвитку міського бюджету 2017 року передбачено асигнування для виготовлення проектно-кошторисних документацій на ремонт ще 3 басейнів: у СЗШ №№ 29, 72 та 83.

У 2017 році у бюджеті розвитку міського бюджету м. Львова передбачено асигнування в сумі 6,8 млн грн для проведення названих вище робіт.

Як повідомили в управлінні освіти Львівської міської ради, у навчальних закладах (школи та садочки) міста Львова налічується 28 басейнів. Станом на сьогодні функціонує 16 басейнів. У 2016 році відновлено роботу недіючого більше 25 років басейну у НВК садок-школа «Провесінь». Завершено роботи з капітального ремонту басейнів у СЗШ №№ 36, 99.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.