дивись.info

За добу піротехніки ДСНС знищили 9 застарілих боєприпасів

25 квітня фахівці піротехнічної групи 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України знищили 9 застарілих боєприпасів.

Про це інформує Головне управління ДСНС у Львівській області.

Також 25 квітня в с. Куровичі Золочівського району під час земляних робіт в полі виявлено предмет, ззовні схожий на артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни.
Цього ж дня о 15:33 в с. Монастир-Дережицький Дрогобицького району, що під час прогулянки в лісовому масиві, знайшли предмет, ззовні схожий на ручну гранату РГД-5.

Цього ж дня о 15:33 в с. Монастир-Дережицький Дрогобицького району, що під час прогулянки в лісовому масиві, на відстані 400 м від житлових будинків, знайшли предмет, ззовні схожий на ручну гранату РГД-5.

За  фактом виявлення боєприпасів повідомлено правоохоронні органи та подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та їх знищення.

ГУ ДСНС України у Львівській області закликає громадян бути вкрай обережними у разі виявлення подібних предметів. Знайшовши боєприпас, ні в якому разі не торкайтеся його та не підпускайте до нього людей. Про знахідку терміново повідомте безпосередньо Службу порятунку «101» або місцеві органи влади.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.