• USD: 35.75
  • EUR: 37.80

За добу піротехніки ДСНС знищили 9 застарілих боєприпасів

25 квітня фахівці піротехнічної групи 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України знищили 9 застарілих боєприпасів.

Про це інформує Головне управління ДСНС у Львівській області.

Також 25 квітня в с. Куровичі Золочівського району під час земляних робіт в полі виявлено предмет, ззовні схожий на артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни.
Цього ж дня о 15:33 в с. Монастир-Дережицький Дрогобицького району, що під час прогулянки в лісовому масиві, знайшли предмет, ззовні схожий на ручну гранату РГД-5.

Цього ж дня о 15:33 в с. Монастир-Дережицький Дрогобицького району, що під час прогулянки в лісовому масиві, на відстані 400 м від житлових будинків, знайшли предмет, ззовні схожий на ручну гранату РГД-5.

За  фактом виявлення боєприпасів повідомлено правоохоронні органи та подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та їх знищення.

ГУ ДСНС України у Львівській області закликає громадян бути вкрай обережними у разі виявлення подібних предметів. Знайшовши боєприпас, ні в якому разі не торкайтеся його та не підпускайте до нього людей. Про знахідку терміново повідомте безпосередньо Службу порятунку «101» або місцеві органи влади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: