дивись.info

НБУ ліквідовує банк Грановського

НБУ ліквідовує банк Грановського

Національний банк України за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію Публічного акціонерного товариства «Фінбанк».

Про це повідомили у прес-службі НБУ.

Нагадаємо, відповідно до вимог статті 76 Закону України «Про банки і банківську діяльність» ПАТ «Фінбанк» було віднесено до категорії неплатоспроможних 7 квітня 2017 року.

За даними Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, 99% вкладників ПАТ «Фінбанк» отримають свої вклади у повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів суму у 200 тис. грн. Клієнти з більшими обсягами вкладів отримають виплати у межах суми, гарантованої Фондом.

Нагадаємо, кінцевим бенефіціарним власником ПАТ «Фінбанк» є Олександр Грановський, бізнес-партнер Бариса Кауфмана,який володіє журналом «Фокус». У сферу їх інтересів входять активи готельного напряму.

«Фінбанк» був заснований у 1990 році в Одесі як філія російського «Фініст». З 1993 року «Фінбанк» – самостійна фінансова установа. Розмір статутного капіталу – понад 185 млн гривень.

До речі, ім’я Олександра Грановського пов’язують ще з одним банком, який нинішнього року був визнаний неплатоспроможним – ПАТ «Платинум банк». Втім, сам бізнесмен цю інформацію заперечує.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.