дивись.info

Туристам показали столицю великої слов’янської держави Білої Хорватії

Туристам показали столицю великої слов’янської держави Білої Хорватії

Майже півсотні мешканців Львівської області взяли участь у туристичній мандрівці до Стільського городища, що в Миколаївському районі. Як повідомили в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА, унікальна екскурсія відбулась цієї суботи, 29 квітня.

Про це інформує прес-центр ЛОДА.

«Кожну мандрівку ми намагаємося зробити максимально пізнавальною та цікавою. Цього разу показали охочим туристам прадавню батьківщину хорватів, – зазначила начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталя Табака. – Вони, зокрема оглянути печерні храмові комплекси білих хорватів VIII-X ст, панораму Стільського городища, княжого дитинця й оборонних валів, а також греблі на річці Колодниці та храмові комплексів з жертовним велетенським каменем-диравцем».

За її словами, екскурсію проводив дослідник та автор відкриття Стільського городища Орест Корчинський. Він розповів мандрівникам, що колись розміри самого лише дитинця Стільського городища займали площу в 15 гектарів,  а все місто – 250 гектарів. Від Дністра до городища провели 11-кілометровий канал, яким до міста підпливали човни. Зараз на цьому місці залишилось лише річище ріки, яке також відвідали учасники суботньої мандрівки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.