дивись.info

Представництво ЄС розпочало інформаційну кампанію щодо правил безвізу для українців

Представництво Європейського Союзу в Україні розпочало проведення інформаційної кампанії щодо правил безвізового режиму для українців.
Про це йдеться у повідомленні на новому сайті «Відкрий Європу», який було створено Представництвом ЄС.

«Цей сайт – частина всеукраїнської інформаційної кампанії про безвізовий режим з країнами Європейського Союзу. Ціль кампанії – роз`яснити громадянам України, які мандрують до ЄС, правила перетину кордону і перебування у ЄС. А ще – розповісти про нові можливості та переваги, які надасть українцям безвізовий режим», – йдеться у повідомленні.
Також на сайті відображається зворотній відлік часу до повноцінного скасування віз для подорожей українців до країн Шенгенської зони.
На сайті створено розділи: «Що таке безвізовий режим з ЄС», «Як підготуватися до поїздки до ЄС», «Що важливо знати про правила перебування в ЄС», «Як підготуватися до поїздки до ЄС з дітьми», «Що важливо знати тим, хто планує навчатися в ЄС», «Що важливо знати тим, хто планує працювати в ЄС», а також для жителів анексованого Криму та непідконтрольних уряду територій Донбасу та ін.

У розділах детально пояснюються правила та можливості безвізу – роль біометричного закордонного паспорту, правила перетину кордону, терміни перебування в ЄС, можливості для туризму, короткострокового навчання та розвитку бізнесу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.