дивись.info

У Львові пройде Молодіжна академія за результатами акції «SOS – історична пам’ятка»

17 травня відбудеться урочиста Молодіжна академія за результатами Всеукраїнської молодіжної акції «SOS – історична пам’ятка».

Акція має на меті усвідомлення необхідності збереження культурного надбання на місцевому рівні, розвиток партнерства молоді й громадськості у справі збереження і популяризації історико-культурної спадщини.

Акцію організовано кафедрою історії України та етнокомунікації Національного університету «Львівська політехніка» у партнерстві з Львівською міською радою, Всеукраїнською асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» у рамках європейської мережі молодіжних історичних конкурсів «EUSTORY».

Захід розпочнеться о 10:00 у приміщенні Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки (вул. Професорська, 1). Нагородження переможців Акції відбудеться у Міській раді Львова, початок о 13:00. Учасниками заходу є молодіжні команди з різних регіонів України, зокрема Луганської та Донецької областей.

Учасники заходу матимуть можливість взяти участь у флешмобі «Про що говорить пам’ятка сьогодні», відвідати Львівську політехніку, поспілкуватися зі студентами та викладачами Університету, ознайомитися з культурною спадщиною Львова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.